Türkiye Cepte  Mobil Uygulama Yazılım  Yerli ve milli olsun bizim olsun diyerek 2019'da  baslatmıs oldugumuz bu proje kısa süre içerisinde kullanıcı ve reklam verenlerin begenilerini  kazanarak  bizler dogru yolda oldugumuzu göstermis oldu. Kullanıcılar aradıkları isletmelere en hızlı sekilde ulasabiliyor.Türkiye Cepte yer alan en iyi isletmelerin hizmetlerinden faydalanabiliyor. 81 sehir 243 İlçe olarak planladıgımız  bu projede 6 ay gibi kısa bir sürede 780 isletme 75.820 bin kullanıcıya ulastık . Bu projeye  (Covid 19)den dolayı  kısa bir süreligine ara vermis olsakta projemizin  alt yapısını güçlendirerek  İOS ve Android  güncellemelerini yaparak 2020 yıllı içinde tekrar  devam edecektir.

1/5

Flyer Baskı.com Reklam sektöründe 10 yıllık yurtiçi ve yurdısı tecrübe ve birikimizden sonra ,müsterimize daha fazla faydalı ve hızlı çözümler üretebilmek adına onlien siparis verebilecekleri ve tasarımlarının onlien yaptırabilecekleri bir seçenek sunmanın  dogru olacagını düsündük ve kısa zamanda bu konuda haklı oldugumuz gelen siparisler kanıtlamıs oldu. Kalite ve zamanda teslim önemseyen  tüketici firmalarla anlasmalar yaparak 2018'de kendi baskı merkezimi kuralarak yurdısı ve yurt içinde ücretsiz tasarım destegi ve zamanda teslim olan ürünlerde iade garantisi  vererek müsterilerimizin  begenisini 

kazanmıs olduk.

Blacklion Werbeagantur adı aldında 2010 yılında Avusturya'da  kurulmuş ve 2014 yılından bu güne reklam CK Kara Reklam Ajansi olarak  Türkiyede devam etmekdetir "Sizin isiniz,bizim isimiz" sloganı ile  yola çıkarak çalıstısımız tüm markaları kendi markamız gibi sahiplenerek isimizi bu motivasyon ile yapıyoruz.

 

CK Reklam Ajansı Yaratıcı ekibi ile müsterilerinin A'dan Z'ye tüm İhtiyaçlarına hizmet vermektedir. Müsteriye düsen tek sey, hazırlanan islere onay vermekten ibarettir.

Bir Markanın İhtiyacı olan tüm reklam & tasarım çalismalarını tek çatı altında sunabilecek deneyim ve donanıma sahip olan bir reklam ajansıyız. 

2012 - 2014 Yılları arasında Avusturya'nın Salzburg bölgesinde çıkarmış olduğumuz dergimiz. Reklam ajansımız kurduğumuz o yıllarda piyasa da  türk haber yapan bir dergi olmaması ve gelen talepler ve reklam getirirsin göz önüne alarak çıkarmış olduğumuz zengin haber içeriğine sahip dergimiz 12 sayı olarak yayınladık.  1 Kalite baskı ve haber ve içerikler beğeni kazan dergimiz. 

 

Ticari hayatımıza türkiye devam etme kararı aldıktan sonra yayın hayatı sonlandı.

En güzel anılarından biri  o dönemki cumhurbaşkanımız abdullah gül'ün salzburg ziyaretine konsolusluka tarafından . yerel medya olarak o ziyaret davet edilmemiz ve  bir gün boyunca o geziye eşlik etmemiz ve basın toplantılarına katılmaz mı.

 

2018 - 2019  Yılları arası Türkiye / Ordu'da 6 sayı olarak yayına aldığınız en iyi ve

gözde mekanları tanıtmak için çıkarmiş olduğumuz. Karadeniz özel sayı ile dergizmi 3 sayının sonunda final yapma kararı almak zorunda kaldık.

O zamanda Meşhur ( ABD - TÜRKİYE ) arasında yaşanan Papaz krizi ile kurdaki dalgalanmalardan dolayı hem baskı maliyetleri  hem reklam veren sponsorları bütçe kısıtlamaları bu projeye olan heyecanımız bitmesine sebep olmuştur. 

 

 

Türkiye Cepte  Mobil Uygulama Yazılım  Yerli ve milli olsun bizim olsun diyerek 2020'de  baslatmıs oldugumuz bu proje kısa süre içerisinde kullanıcı ve reklam verenlerin begenilerini  kazanarak  bizler dogru yolda oldugumuzu göstermis oldu. Kullanıcılar aradıkları isletmelere en hızlı sekilde ulasabiliyor.Türkiye Cepte yer alan en iyi isletmelerin hizmetlerinden faydalanabiliyor. 81 sehir 243 İlçe olarak planladıgımız  bu projede 6 ay gibi kısa bir sürede 780 isletme 75.820 bin kullanıcıya ulastık . Bu projeye  (Covid 19)den dolayı  kısa bir süreligine ara vermis olsakta projemizin  alt yapısını güçlendirerek  İOS ve Android  güncellemelerini yaparak 2020 yıllı içinde tekrar  devam edecektir.

1/4

Mobil Billbort Reklam Aracı  su an hazırlanmakta olan bu projemiz 2022- 4 ay gibi ilk  aracımızın yollarda olmasını hedefliyoruz. Reklam mecralarımız arasında yer alan Mobil Panolar özel projelerde trafikte tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Dünyada basarılı örnekleri mevcuttur. Çok amaçlı ve pek çok farklı konsepte açık hava mecrası olarak hizmet verebilmektedir. Güzergah ve kullanım zamanları reklam veren tarafından seçilip, bir günlükten senelige kadar kiralama olanagı saglanmaktadır. sehirler arasında da ulasım saglanırken reklamlarınızın yayını devam eder. Araçlarımızın her birinde GPS sistemi mevcut olup anlık, günlük, haftalık ve aylık rapor alınabilmektedir.Günlük 4 saat dolasım, 4 saat merkezi yerlerde sabit olarak konumlandırılır.

© 2010-2023 CK | Kara Reklam Ajansi Tüm hakları saklıdır.