Funda Sabancı

Müşteri Temsilcisi / Grafik Tasarım

Funda Sabancı müşterilerimiz karşılar ve

bilgilendirir. Telefonlara bakar, dijital baskıları yapar, patron yokken, her şeyle o ilgilenir.

Celal Karaarslan

Art Director / Media Planner

Tasarım uzmanımız aynı zamanda

Blacklion Reklam Ajansı'nın kurucusu

firmanızı öne çıkaracak

tasarımlar, farklılık yaratacak, fikirler

üretir ve uygular.

Yağmur Öztürk

Muhasebe ve Finans

Şirketimizin muhasebesinden sorumludur

tüm firts laydylerin yaptığı gibi

işleri çekip çevirir ama ben yaptım demez.

Blacklıon Reklam png

Blacklion Werbeagantur adı altinda 2010 yılında Avusturya'da  kurulmuş ve 2014 yılından bu güne reklam Blacklion Reklam Ajansi olarak  Türkiye de devam etmektedir "Sizin işiniz,bizim isimiz" sloganı ile  yola çıkarak çalıştığımız tüm markaları kendi markamız gibi sahiplenerek isimizi bu motivasyon ile yapıyoruz.

 

Bir Markanın İhtiyacı olan tüm reklam & tasarım çalişmalarını tek çatı altında sunabilecek deneyim ve donanıma sahip olan bir reklam ajansıyız.

Siz işinize odaklanın, gerisini bize bırakın!

 
 

Blacklion Grup Şirketlerimiz

 

 

Türkiye Cepte  Mobil Uygulama Yazılım  Yerli ve milli olsun bizim olsun diyerek 2020'de  başlatmış olduğumuz bu proje kısa süre içerisinde kullanıcı ve reklam verenlerin beğenilerini  kazanarak  bizler doğru yolda olduğumuzu göstermiş oldu. Kullanıcılar aradıkları işletmelere en hızlı şekilde ulaşabiliyor

Türkiye Cepte yer alan en iyi işletmelerin hizmetlerinden faydalanabiliyor. 

81 şehir 243 İlçe olarak planladığımız  bu projede 6 ay gibi kısa bir sürede 780 işletme 75.820 bin kullanıcıya ulaştık . Bu projeye  (Covid 19)den dolayı  kısa bir süreliğine ara vermiş olsakta projemizin  alt yapısını güçlendirerek  İOS ve Android  güncellemelerini yaparak 2021 yıllı içinde tekrar  devam edecektir.

 

Türkiye'nin 81 İlinde Drone ile Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi Yapıyoruz.

2019 Yılında aktif olarak başladığımız video ve drone çekimlerine 2 yıl boyunca çeşitli projelerde çalışarak tecrübe etmeye başladık, 2020 yılında hız katarak yazılım ekibimiz ile birlikte çekim taleplerini kolaylaştırmak adına web sitemiz üzerinde düzenlemeler yaparak talep sayısını arttırdık ve çok daha fazla bölgede hizmet vermeye başladık.

EMLAK ÇEKİMİ | TURİZM VE HOTEL |  İNŞAT | FABRİKA |  ETKİNLİK | KONZER 

Mobil Billbort Reklam Aracı  su an hazırlanmakta olan bu projemiz 2022- 4 ay gibi ilk  aracımızın yollarda olmasını hedefliyoruz. Reklam mecralarımız arasında yer alan Mobil Panolar özel projelerde trafikte tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Dünyada basarılı örnekleri mevcuttur. Çok amaçlı ve pek çok farklı konsepte açık hava mecrası olarak hizmet verebilmektedir. Güzergah ve kullanım zamanları reklam veren tarafından seçilip, bir günlükten senelige kadar kiralama olanagı saglanmaktadır. sehirler arasında da ulasım saglanırken reklamlarınızın yayını devam eder. Araçlarımızın her birinde GPS sistemi mevcut olup anlık, günlük, haftalık ve aylık rapor alınabilmektedir.Günlük 4 saat dolasım, 4 saat merkezi yerlerde sabit olarak konumlandırılır.

2018 - 2019  Yılları arası Türkiye / Ordu'da 6 sayı olarak yayına aldığımız en iyi ve

gözde mekanları tanıtmak için çıkarmiş olduğumuz. Karadeniz özel sayı ile dergimizi 3 sayının sonunda final yapma kararı almak zorunda kaldık.

O zamanda Meşhur ( ABD - TÜRKİYE ) arasında yaşanan Papaz krizi ile kurdaki dalgalanmalardan dolayı hem baskı maliyetleri  hem reklam veren sponsorları bütçe kısıtlamaları bu projeye olan heyecanımızin bitmesine sebep olmuştur. 

 

2012 - 2014 Yılları arasında Avusturya'nın Salzburg bölgesinde çıkarmış olduğumuz dergimiz. Reklam ajansımız kurduğumuz o yıllarda piyasa da  Türk haber yapan bir dergi olmaması ve gelen talepler ve reklam getirisini göz önüne alarak çıkarmış olduğumuz zengin haber içeriğine sahip dergimiz 12 sayı olarak yayınladık.  1 Kalite baskı ve haber ve içerikler beğeni kazanan dergimiz. 

Ticari hayatımıza Türkiye  de devam etme kararı aldıktan sonra yayın hayatı sonlandı.

En güzel anılarından biri  o dönemki cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ün salzburg ziyaretine konsolosluk tarafından . yerel medya olarak o ziyaret davet edilmemiz ve  bir gün boyunca o geziye eşlik etmemiz ve basın toplantılarına katılmaz dı.